Terminal płatniczy za darmo z programem Polska Bezgotówkowa

Posted By:

Zastanawiasz się nad zakupem terminala płatniczego? Jeśli tak, skorzystaj z Programu Polska Bezgotówkowa i odbierz terminal płatniczy za darmo. Program Polska Bezgotówkowa – darmowy terminal płatniczy dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Ideą jest upowszechnienie dokonywania transakcji bezgotówkowych i umożliwienie małym i średnim firmom wdrożyć się w obecnie panujące trendy.

Zastanawiasz się nad zakupem terminala płatniczego? Jeśli tak, skorzystaj z Programu Polska Bezgotówkowa i odbierz terminal płatniczy za darmo. Program Polska Bezgotówkowa – darmowy terminal płatniczy dla małych firm i średnich przedsiębiorstw

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Ideą jest upowszechnienie dokonywania transakcji bezgotówkowych i umożliwienie małym i średnim firmom wdrożyć się w obecnie panujące trendy.

Darmowe terminale płatnicze dla małych firm umożliwiają na bezproblemowe wejście na rynek płatności bezgotówkowych bez ponoszenia kosztów. Dzięki wsparciu, jakie gwarantuje Program Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może otrzymać terminal bez abonamentu na okres 12 miesięcy.

Odbierz terminal płatniczy za darmo

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa możesz odebrać terminal płatniczy bez abonamentu. Do programu mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy:

- Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy z PayTel, nie oferowali usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line.

- Nie prowadzą działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.

- Nie prowadzą działalności, jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu.

- Nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.

- Podpisze umowę na akceptacje kart płatniczych.

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:

- Dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy z PayTel

- Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 100.000 PLN na jeden terminal

- Brak minimalnego progu obrotu.

Każdy przedsiębiorca w ramach programu może otrzymać bezpłatnie do 3 terminali płatniczych na okres 12 miesięcy. Po 12 miesiącach dofinansowania obowiązują warunki cenowe określone w umowie z PayTel nie krótszej niż 12 miesięcy zgodnej z aktualnym cennikiem PayTel.

Darmowe terminale płatnicze dla małych firm – najważniejsze korzyści dla Ciebie:

- dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy z PayTel

- terminal bez abonamentu przez 12 miesięcy w programie Polska Bezgotówkowa

- darmowy terminal płatniczy z technologią zbliżeniową – stacjonarny lub mobilny

- szybki dostęp do pieniędzy z transakcji

- bezpieczeństwo

- budowanie pozytywnego wizerunku nowoczesnej firmy

- możliwość czerpania dodatkowych korzyści z finansowych z usług, które oferują terminale np. doładowanie telefonu.

Comments

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December