Dla usług gastronomicznych i restauratorów

Jakie rozwiązanie technologiczne najlepiej sprawdzi się w restauracji lub kawiarni? W lokalu, który świadczy usługi gastronomiczne, nie można pominąć systemu, który usprawni proces obsługi gości. W naszym sklepie znajdziesz ciekawe propozycje rozwiązań technologicznych – w ofercie nowoczesne kasy fiskalne, funkcjonalne drukarki fiskalne, lekkie czytniki kodów kreskowych oraz kompaktowe wagi elektroniczne. Wybierz rozwiązanie, które idealnie wpasuje się w potrzeby Twojej działalności!

Kasy fiskalne

Każdy lokal, który świadczy usługi gastronomiczne, wymaga wdrożenia systemu, który nie tylko poprawi komfort pracy pracowników, ale również przyspieszy obsługę gości. Właściciele restauracji i kawiarni mają świadomość tego, jak ważne jest stosowanie nowoczesnych technologii, dlatego wyposażają swoje lokale w nowoczesne i praktyczne kasy fiskalne. W punkcie gastronomicznym kasa używana jest niemalże codziennie, dlatego urządzenia tego typu wykonane są z materiałów, które cechują się dużą odpornością na eksploatację. Nie bez znaczenia pozostaje również prosta obsługa urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz kasy fiskalne dla gastronomii, które gwarantują płynną współpracę z komputerem, terminalem płatniczym, szufladą kasową lub czytnikiem kodów kreskowych.

Drukarki fiskalne

Zastosowanie nowoczesnego systemu w punkcie gastronomicznym wpływa na komfort i szybkość pracy. Klienci zdecydowanie chętniej odwiedzają bary, kawiarnie i restauracje, które wyposażone są w urządzenia elektroniczne gwarantujące sprawną obsługę. Jednym z tego typu urządzeń są drukarki fiskalne o małych rozmiarach. Modele o niewielkim gabarycie świetnie sprawdzą się w punkcie gastronomicznym, który nie dysponuje dużą przestrzenią roboczą, ale również w mobilnych food truckach. Producenci drukarek fiskalnych dla gastronomii zadbali o to, by urządzenia dedykowane dla tej branży były szczelne i odporne na zabrudzenia.

Skanery kodów kreskowych

Szukasz wydajnego rozwiązania systemowego dla swojego punktu gastronomicznego? Postaw na nowoczesny skaner kodów kreskowych, który dzięki niewielkim gabarytom znacznie usprawni obsługę gości. Ponadto, dostępne na rynku czytniki kodów kreskowych pozwalają na sprawne prowadzenie dokumentacji w firmie. W naszej ofercie znajdziesz modele, które charakteryzują się dużym zasięgiem odczytu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację lub niewielką kawiarnię, lekki i poręczny czytnik kodów kreskowych zmieni dotychczasowy wymiar obsługi gości na lepsze!