Insoft PC-Market 7 MM – Centrala Sieci Sklepów Mini-Market - wersja jednostanowiskowa

Cena netto: 1845 zł
Cena brutto: 2 269,35 zł

PC-Market 7 MM – Centrala Sieci Sklepów Mini-Market – kompleksowe oprogramowanie do obsługi sieci sklepów dla MS Windows, z bazą danych opartą na silniku SQL; ewidencja towarów i kontrahentów oraz prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, kompletny obieg dokumentów, raportowanie finansowe, ilościowo-wartościowe, wydruk standardowych etykiet, cenników, dokumentów, prowadzenie sprzedaży detalicznej. Mini-Market to oprogramowanie do prowadzenia sklepów zarządzanych z centrali sieci. W takim rozwiązaniu Mini-Market jest końcówką systemu pracującą na swojej lokalnej bazie danych i wymieniającą dane on-line z bazą centralną. Wszystkie działania personelu na sklepach są ukierunkowane na sprzedaż i obsługę klientów, natomiast inne aktywności są zminimalizowane i zautomatyzowane. 

 

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

PC-Market 7 MM – Centrala Sieci Sklepów Mini-Market – kompleksowe oprogramowanie do obsługi sieci sklepów dla MS Windows, z bazą danych opartą na silniku SQL; ewidencja towarów i kontrahentów oraz prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, kompletny obieg dokumentów, raportowanie finansowe, ilościowo-wartościowe, wydruk standardowych etykiet, cenników, dokumentów, prowadzenie sprzedaży detalicznej. 

 

Mini-Market to oprogramowanie do prowadzenia sklepów zarządzanych z centrali sieci. W takim rozwiązaniu Mini-Market jest końcówką systemu pracującą na swojej lokalnej bazie danych i wymieniającą dane on-line z bazą centralną. Wszystkie działania personelu na sklepach są ukierunkowane na sprzedaż i obsługę klientów, natomiast inne aktywności są zminimalizowane i zautomatyzowane. 

 

Mini-Market można dostosować do potrzeb dowolnej branży dzięki rozbudowanym możliwościom konfiguracji panelu pracy kasjerów. Panel może być skonfigurowany zarówno dla ekranów dotykowych jak i zwykłych klawiatur. Produkty mogą być dowolnie opisane i sparametryzowane np. poprzez przydział do drzewa asortymentów, przez rozmiary, kolory itd. Do produktów można przypisać zdjęcia i wyświetlać je na panelach lub też w informacji o towarze. 

 

PC-Market 7 w Centrali i Mini-Market w sklepach – rozwiązanie zaprojektowane do obsługi sieci sklepów własnych lub pracujących w ścisłej franczyzie. W takim modelu rolę centrali dla programów Mini-Market pełni program PC-Market 7. Dzięki takiemu rozwiązaniu w centrali automatycznie możemy skorzystać z wszystkich funkcjonalności i modułów jakie oferuje PC-Market 7. Centrala sieci sprawuje ścisły nadzór nad pracą każdego sklepu, zarządza asortymentem i cenami, prowadzi analizy i podejmuje decyzje zaopatrzeniowe. 

 

Przykładowe branże, w których zastosowane zostało rozwiązanie PC-Market oraz Mini-Market:

- spożywcza

- piekarska

- ciastkarska

- cukiernicza

- mięsna

- drogeryjna

- gastronomiczna

- fashion

- obuwnicza

i wielu innych.

696936
10 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty