ORICO Zewnętrzna karta dźwiękowa na USB 3 porty

Cena netto: 34.15 zł
Cena brutto: 42,00 zł
Brutto

Zewnętrzna karta dźwiękowa podłączana przez USB do poprawienia jakości fabrycznego audio w laptopach i rozdzielania sygnału na dwie pary słuchawek. Adapter z 3 portami audio to najbardziej uniwersalne rozwiązanie: pozwala podłączyć osobne słuchawki i mikrofon, jak i zestaw słuchawkowy z mikrofonem. Port audio słuchawkowy jest wykonany w klasycznym standardzie OMTP.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Zewnętrzna karta dźwiękowa podłączana przez USB do poprawienia jakości fabrycznego audio w laptopach i rozdzielania sygnału na dwie pary słuchawek.

 

Zewnętrzna karta dźwiękowa z 3 portami mini jack 3,5 mm:

- Port wyjściowy audio 2 w 1: słuchawki i mikrofon (czarny)

- Port wejściowy audio do podłączenia mikrofonu (czerwony)

- port wyjściowy audio do podłączenia słuchawek lub głośnika (zielony)

 

Karta dźwiękowa na USB

Adapter z 3 portami audio to najbardziej uniwersalne rozwiązanie: pozwala podłączyć osobne słuchawki i mikrofon, jak i zestaw słuchawkowy z mikrofonem. Port audio słuchawkowy jest wykonany w klasycznym standardzie OMTP.

 

Plug and play

Adapter nie wymaga instalacji sterowników. Działa od razu po podłączeniu do komputerów i urządzeń z systemami Windows XP i nowszymi, Mac OS, Linux oraz Chrome OS.

 

Wzmacniacz słuchawkowy Orico jest wyposażony w moduł redukcji szumu o wartości większej/równej 80 dB. Zakres częstotliwości to 15 Hz-45 kHz.

 

Przemyślany projekt

Adapter USB stereo ma zintegrowany 10-cm przewód i niewielkie wymiary. Jednocześnie zadbano o odpowiednią odległość między portami, żeby bez problemu podłączyć trzy wtyki mini jack. Obudowa jest wykonana z solidnego tworzywa ABS.

 

Najważniejsze cechy:

- podłączany przez USB-A

- dwa porty wyjscia stereo 3,5 mm

- port wejściowy, mikrofonowy 3,5 mm OMTP

SKT3-BK-BP
189 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty