HDWR HD-SL99 Bezprzewodowy, solidny czytnik kodów 2D do apteki

Cena netto: 1365.04 zł
Cena brutto: 1 679,00 zł

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD-SL99 odznacza się solidną konstrukcją i posiada wytrzymałą obudowę ze stopniem ochrony IP56, co czyni odpornym na upadki z wysokości do 2 metrów. Idealnie sprawdzi się w użytku w trudniejszych warunkach. Zaawansowany układ skanujący oferuje szybki i precyzyjny odczyt wiodących kodów 1D i 2D. Bez problemu radzi sobie z zeskanowaniem kodów dwuwymiarowych znajdujących się na opakowaniach wyrobów medycznych, dlatego sprawdzi się również w użytku w aptece.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD-SL99 odznacza się solidną konstrukcją i posiada wytrzymałą obudowę ze stopniem ochrony IP56, co czyni odpornym na upadki z wysokości do 2 metrów. Idealnie sprawdzi się w użytku w trudniejszych warunkach.

 

Profesjonalne skanowanie

Zaawansowany układ skanujący oferuje szybki i precyzyjny odczyt wiodących kodów 1D i 2D. Bez problemu radzi sobie z zeskanowaniem kodów dwuwymiarowych znajdujących się na opakowaniach wyrobów medycznych, dlatego sprawdzi się również w użytku w aptece. Zaletą czytnika jest możliwość zaprogramowania dowolnego znaku jako prefiks i sufiks, w tym klawiszy funkcyjnych (F11, F9, F7 itd.).

 

Wbudowana pamięć i moc działania

Model HD-SL99 posiada wbudowaną pamięć, pozwalającą na zapis do 100 000 odczytanych kodów, celem późniejszego przesłania na komputer. Mocna bateria o pojemności 2200 mAh oferuje długą, bezproblemową pracę, bez częstych przerw na ładowanie, co wpływa na wydajność pracy. Szybkie i wygodne ładowanie umożliwia dołączona do zestawu stacja dokująca, gwarantująca indukcyjny sposób ładowania rozpoczynający się natychmiast po odłożeniu urządzenia na podstawkę.

 

Swoboda bezprzewodowej pracy

Komunikacja radiowa zapewnia swobodną, bezprzewodową pracę bez przeszkadzających kabli. Zastosowanie technologii fal radiowych o częstotliwości 433 MHz umożliwia wygodne poruszanie się ze skanerem w promieniu nawet do 600 metrów na otwartych przestrzeniach.

 

W skład zestawu wchodzi:

Bezprzewodowy czytnik kodów, stacja dokująca, antena do stacji dokującej, kabel USB do komunikacji z komputerem, zasilacz sieciowy, instrukcja obsługi.

HD-SL99
26 Przedmioty

Opis

Kody kreskowe
EAN - 8 , EAN-13 , UPC- A, UPC- E , Code 39, Code 128 , EAN128 , Codabar, Industrial 2 of 5, Interleave 2 of 5, Matrix 2 of 5, MSI i wiele innych jednowymiarowych, PDF417, QR Code, DataMatrix
Źródło światła
matryca CMOS
Interfejsy-komunikacja
USB
Temperatura pracy
0 do 45
Szybkość odczytu
100 j/s
Temperatura składowania
-20 do 60
Norma odporności (IP)
IP65
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
70 x 190 x 115

Zobacz także

Podobne produkty