HDWR HD75 Najmniejszy i wygodny czytnik kodów z Bluetooth

Cena netto: 568.29 zł
Cena brutto: 699,00 zł

Pierścieniowy czytnik kodów kreskowych HD75 cechuje się minimalistycznym rozmiarem, lekkością, a przy tym jest niesamowicie praktyczny. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość. Model HD75 mocuje się na palcu za pomocą wygodnych pasków z możliwością dowolnego dopasowania. Niewielki rozmiar i niska waga nie krępują ruchów i pozwalają na swobodną pracę.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Pierścieniowy czytnik kodów kreskowych HD75 cechuje się minimalistycznym rozmiarem, lekkością, a przy tym jest niesamowicie praktyczny. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość.

 

Swoboda ruchów

Model HD75 mocuje się na palcu za pomocą wygodnych pasków z możliwością dowolnego dopasowania. Niewielki rozmiar i niska waga nie krępują ruchów i pozwalają na swobodną pracę. Skaner idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wykonywane są prace manualne i jednocześnie zachodzi konieczność skanowania kodów 1D. Z powodzeniem może zastąpić czytnik normalnych wymiarów, w miejscach gdzie przestrzeń robocza jest ograniczona.

 

Precyzja skanowania kodów

Wysokiej jakości, precyzyjny układ skanujący oferuje bezproblemowe skanowanie wiodących kodów 1D z prędkością do 100 skanów na sekundę. Komfortową pracę i możliwość obsługi jedną ręką umożliwia przycisk skanujący umieszczony z boku urządzenia. Pozytywne skanowanie sygnalizuje dźwięk oraz dioda LED. Dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia dowolnego znaku jako prefiks oraz sufiks, w tym klawiszy funkcyjnych.

 

Praca na odległość

Bezprzewodową pracę nie ograniczoną przewodami gwarantuje moduł Bluetooth, oferując wygodne poruszanie się w promieniu do 10 metrów. Dodatkowo, pozwala na połączenie z dowolnym urządzeniem mobilnym.

 

W skład zestawu wchodzi:

Pierścieniowy czytnik kodów kreskowych, odbiornik USB, kable USB do ładowania, instrukcja obsługi.

HD75
98 Przedmioty

Opis

Kody kreskowe
EAN8, EAN13, UPC-A, UPC-E, CODE128, CODE39, CODE93, CODE11, GS1-DATAE, INDUS25, IATA25, MATRIX25, CHINESE25, CODABAR, MSI, pozostałe jednowymiarowe
Źródło światła
650nm Laser
Interfejsy-komunikacja
USB
Temperatura pracy
0 do 40
Szybkość odczytu
100 j/s
Temperatura składowania
-10 do 70
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
35 x 47 x 50

Zobacz także

Podobne produkty