HDWR HD44A Automatyczny czytnik kodów 1D z podstawką i trybem zapamiętywania

Cena netto: 243.09 zł
Cena brutto: 299,00 zł
Brutto

Bezprzewodowy czytnik kodów jednowymiarowych HD44A wykonany został z wysokiej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość. Ergonomiczny kształt i niska waga podnoszą komfort codziennego użytkowania. Sprzęt wpasuje się w każde wnętrze, wpływając na estetykę otoczenia, za sprawą obudowy w czarnym kolorze.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Bezprzewodowy czytnik kodów jednowymiarowych HD44A wykonany został z wysokiej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość. Ergonomiczny kształt i niska waga podnoszą komfort codziennego użytkowania. Sprzęt wpasuje się w każde wnętrze, wpływając na estetykę otoczenia, za sprawą obudowy w czarnym kolorze.

 

Wygodna bezobsługowość

Wyposażony w laser układ skanujący umożliwia szybkie skanowanie wiodących kodów 1D z prędkością 300 skanów na sekundę, co podnosi wydajność pracy. Dużą zaletą wpływającą na wygodę i czyniącą model HD44A urządzeniem niemalże bezobsługowym, jest możliwość pracy w trybie automatycznym. Skaner został wyposażony w czujnik ruchu, dzięki czemu kody są skanowane natychmiastowo po znalezieniu się w zasięgu wiązki lasera. Rozwiązanie to eliminuje konieczność naciskania na przycisk skanujący i podnosi komfort. Dodatkowo, znajdująca się w zestawie specjalna podstawka, wspomaga automatyczny odczyt kodów kreskowych oraz zapewnia stabilne umieszczenie czytnika.

 

Bezprzewodowe działanie

Komunikacja radiowa realizowana za pomocą znajdującego się w zestawie odbiornika USB, oferuje swobodną pracę bez przeszkadzających kabli. Wykorzystanie technologii fal radiowych gwarantuje bezprzewodowe działanie w promieniu do 20 metrów w pomieszczeniach i nawet do 100 metrów na otwartych przestrzeniach. Mocna bateria o pojemności 2600 mAh pozwala na cały dzień intensywnego skanowania, co eliminuje konieczność częstych przerw na ładowanie. Ładowanie trwa około 3-4 godziny i realizowane jest poprzez dołączony do zestawu kabel USB.

 

Dwa tryby pracy

Urządzenie pozwala na skanowanie kodów kreskowych w trybie rzeczywistym, gdzie dane przesyłane są bezpośrednio na komputer, natychmiast po odczycie. Na uwagę zasługuje tryb zapamiętywania, dzięki któremu zeskanowane kody zapisywane są we wbudowanej pamięci, celem ich późniejszego przesłania na komputer. Dodatkowo, pomocną i przydatną funkcją jest możliwość skanowania kodów bez utraty danych. Opcję aktywuje się za pomocą dedykowanego kodu znajdującego się w instrukcji. Skaner działa w trybie rzeczywistym i przesyła kody bezpośrednio po odczycie. W momencie gdy zasięg bezprzewodowy zostanie utracony, dane zapisywane są we w pamięci wewnętrznej, co chroni je przed usunięciem. Po ponownym odzyskaniu komunikacji bezprzewodowej, zapisane w pamięci kody kreskowe, zostają przesłane na komputer.

 

W skład zestawu wchodzi:

Bezprzewodowy czytnik kodów jednowymiarowych, mikroodbiornik USB, dedykowana podstawka pod czytnik, kabel ładujący USB 150 cm, papierowa instrukcja obsługi.

HD44A
22 Przedmioty

Opis

Kody kreskowe
EAN8, EAN13, UPC-A, UPC-E, CODE128, CODE39, CODE93, CODE11, Interleaved 2 of 5, Matrix 2 of 5, Standard 2 of 5, Codabar, MSI Plessey oraz pozostałe jednowymiarowe
Źródło światła
650nm laser
Interfejsy-komunikacja
USB
Temperatura pracy
-20 ~ 50°C
Szybkość odczytu
300 razy/sekunda
Temperatura składowania
-40 ~ 70°C
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
170 x 65 x 85 mm

Zobacz także

Podobne produkty