Poznaj nas lepiej!

Działamy w branży fiskalnej od 2009 roku, dostarczając rozwiązania elektroniczno – informatyczne dla Firm, które wspomagają pracę handlu i usług. Od ponad 12 lat oferujemy szeroki wybór najnowocześniejszych urządzeń fiskalnych oraz wdrażamy kompleksowe, „szyte na miarę” rozwiązania systemowe.

W IT Masters nie tylko sprzedajemy, ale także naprawiamy. Jeśli usterki, awarie i widmo przeglądu technicznego spędzają Ci sen z powiek, powinieneś niezwłocznie się z nami skontaktować! Z kłopotami rozprawiamy się szybko i skutecznie.

Nasza oferta skierowana do Przedsiębiorców to również usługi w zakresie szkoleń, jak i obowiązkowych przeglądów technicznych urządzeń fiskalnych.

Wszystko co robimy, robimy dla naszych Klientów. Nie ma dla nas znaczenia, czy prowadzisz niewielką działalność gospodarczą, czy jesteś właścicielem ogromnej firmy – do zlecenia podchodzimy zawsze z równym zapałem. Twoje zadowolenie i rekomendacje, są dla nas bezcenne.

Z tego powodu Klienci nam ufają – mają pewność, że proponowane rozwiązania są dla nich najlepiej dopasowane. Wiemy, że w biznesie liczy się nie tylko cena, ale i jakość. Jesteśmy solidni i rzetelni w tym, co robimy.