ORICO Etui na dysk zewnętrzny, niebieskie

Cena netto: 21.34 zł
Cena brutto: 26,25 zł
Brutto

Wykonane z pianki EVA charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością, ale i eleganckim wykonaniem.  Etui zamykane jest na wysokiej jakości zamek błyskawiczny, który uniemożliwia wypadnięcie zwartości do plecaka czy walizki. Wnętrze wykonane jest z miękkiego tworzywa. Wzmocniona część zewnętrzna jest antypoślizgowa, odporna na zarysowania i odciski palców.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Odporne na kurz i wilgoć etui ochronne typu „skorupa” pozwoli Ci na przechowywanie 2,5-calowego dysku twardego nawet w ekstremalnych warunkach. Etui zawiera praktyczną kieszeń z siatki, w której możesz umieścić kable, słuchawki czy inne drobne akcesoria. Przestrzeń na dysk twardy jest zabezpieczona gumą, która dodatkowo amortyzuje wstrząsy.

Staranne wykonanie

Wykonane z pianki EVA charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością, ale i eleganckim wykonaniem.  Etui zamykane jest na wysokiej jakości zamek błyskawiczny, który uniemożliwia wypadnięcie zwartości do plecaka czy walizki. Wnętrze wykonane jest z miękkiego tworzywa. Wzmocniona część zewnętrzna jest antypoślizgowa, odporna na zarysowania i odciski palców. Niewielkie wymiary sprawiają (zewnątrz 160 mm, 110 mm, 40mm), że etui doskonale sprawdzi się w podróży. Dostępne w czarnym kolorze będzie praktycznym gadżetem każdego użytkownika drobnych sprzętów elektronicznych.

PHD-25-BL-BP
21 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty