ORICO Obudowa HDD/SSD 2,5" USB-C 3.2 10 Gbps clear

Cena netto: 55.48 zł
Cena brutto: 68,24 zł
Brutto

Transparentna obudowa od Orico pozwoli Ci na bezpieczny i błyskawiczny transfer plików z dysków twardych z interfejsem SATA do 9,5 mm. Kieszeń została zaprojektowana w taki sposób, aby obsługiwać dyski o wielkości 2,5 cala i pojemności do 4 TB. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy magazynowaniu lub transferze dużej ilości danych. Obudowa współpracuje nie tylko z komputerem, ale również z telewizorem, konsolą czy routerem. Dzięki temu możesz stworzyć na swoim dysku HDD bibliotekę filmów, gier czy zdjęć na i korzystać z niej na wielu urządzeniach!

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Najważniejsze cechy:

- obudowa na dyski HDD SATA 2,5 cala z interfejsem do 9,5 mm

- transparentna obudowa

- szybki, beznarzędziowy montaż dysku w obudowie

- port wyjścia obudowy USB-C

- standard USB 3.1 Gen 2 z transmisją do 10 Gbps

 

Transparentna obudowa od Orico pozwoli Ci na bezpieczny i błyskawiczny transfer plików z dysków twardych z interfejsem SATA do 9,5 mm. Kieszeń została zaprojektowana w taki sposób, aby obsługiwać dyski o wielkości 2,5 cala i pojemności do 4 TB. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy magazynowaniu lub transferze dużej ilości danych. Obudowa współpracuje nie tylko z komputerem, ale również z telewizorem, konsolą czy routerem. Dzięki temu możesz stworzyć na swoim dysku HDD bibliotekę filmów, gier czy zdjęć na i korzystać z niej na wielu urządzeniach! Obudowa podłączana jest przez port USB-C. W zestawie dodatkowo znajduje się przewód USB-C do USB-C. Zastosowana w przewodzie miedź wyróżnia się wyśmienitym przewodnictwem, co dodatkowo wspomaga superszybki transfer danych.

 

Błyskawiczny transfer z USB 3.1 Gen2

Dzięki połączeniu USB 3.1 Gen2 do SATA 3.0 przesyłanie danych jest superszybkie. Prędkość przesyłania plików to aż 10 Gbps! Dzięki takiemu rozwiązaniu transfer filmu w jakości HD trwa zaledwie kilka sekund.

 

Najwyższa jakość wykonania

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów obudowa jest odporna na zarysowania i wstrząsy. Plastikowe, transparentne tworzywo nie zbiera kurzu. Sam montaż dysku w obudowie jest prosty i intuicyjny, a przede wszystkim nie wymaga korzystania z narzędzi. Wystarczy, że wysuniesz pokrywę i umieścisz dysk. Taka zamykana konstrukcja dodatkowo zabezpiecza dysk przed czynnikami zewnętrznymi.

 

Inteligentne technologie

Podświetlenie LED informuje o stanie obudowy - świeci nieprzerwanie gdy jest podłączona i mrgapodczas zapisu/odczytu danych. Po dziesięciu minutach bezczynności obudowa przechodzi w tryb uśpienia, więc nie musisz się martwić o marnowanie energii. Obudowa współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, Linux i Mac OS.

 

W zestawie

W zestawie poza obudową znajdują się dwie gąbeczki do ustabilizowania dysku oraz dwa przewody: z końcówką USB-A i USB-C.  Drugi przewód obsługuje superszybki standard USB 3.2 Gen 2 o przepustowości aż 10 Gb na sekundę.

2139C3-G2-CR-BP
23 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty