HDWR HD7700 Bezprzewodowy czytnik kodów 2D na telefon

Cena netto: 365.04 zł
Cena brutto: 449,00 zł

Model HD7700 to urządzenie, które cechuje poręczność i nowoczesność. Komfort oraz szybkość użytkowania są zapewnione na najwyższym poziomie. Produkt został wykonany z wyselekcjonowanych materiałów zapewniających wytrzymałość. Matowa obudowa zapewnia funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Model HD7700 to urządzenie, które cechuje poręczność i nowoczesność. Komfort oraz szybkość użytkowania są zapewnione na najwyższym poziomie. Produkt został wykonany z wyselekcjonowanych materiałów zapewniających wytrzymałość. Matowa obudowa zapewnia funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd.

 

Oryginalne rozwiązanie

Czytnik został tak skonstruowany, aby przymocować go do telefonu komórkowego. Produkt posiada specjalny mechanizm wysuwno-zaciskowy, dzięki któremu można precyzyjnie dopasować go do każdej wielkości telefonu. Wgłębienie, w którym znajduje się telefon, posiada specjalny materiał, dzięki któremu urządzenie nie ślizga się. Moduł Bluetooth znajdujący się w urządzeniu skanującym pozwala na bezproblemowe przesyłanie danych do zamocowanego telefonu bez obaw o utratę zasięgu bezprzewodowego. To sprawia, że czytnik świetnie sprawdzi się w pracy na magazynie bądź w centrach logistycznych i wysyłkowych, gdzie mobilność sprzętu jest na wagę złota. Dołączony do zestawu kabel ze złączem USB-C pozwala na podłączenie do skanera telefon i przesyłanie dane przewodowo, bądź jednoczesne skanowanie i ładowanie czytnik.

 

Skanowanie z dokładnością i szybkością

Model HD7700 ze wbudowaną matrycą CMOS zapewnia precyzję i wydajność skanowania. Odczyt kodów odznacza się dużą dokładnością i szybkością na poziomie 200 skanów na sekundę, co owocuje wysoką wydajnością pracy urządzenia. Moduł optyki umożliwia skanowanie wiodących kodów 1D i 2D, klasycznie na papierze oraz wyświetlanych na ekranach monitorów i wyświetlaczach urządzeń mobilnych. Problemem nie jest odczyt kodów, które są niewyraźne, bądź uszkodzone. Sygnał dźwiękowy, świetlny oraz wibracje informuje użytkownika, że skanowanie zostało zakończone sukcesem. Duże natężenie hałasu nie jest przeszkodą w użytkowaniu sprzętu, ponieważ czytnik idealnie sprawdza się w miejscach, w których dźwięk może być gorzej odbierany.

 

Komunikacja na dwa sposoby

Moduł Bluetooth świetnie sprawdza się w połączeniu z urządzeniem, które również posiada taką technologię. Z kolei większy zasięg mobilny pozwala komunikacja radiowa.

 

Czytnik z pamięcią

Czytnik HD7700 oferuje dwa tryby pracy. Tryb rzeczywisty pozwala na przesyłanie kodów automatycznie na komputer po ich zeskanowaniu. Tryb magazynowania umożliwia zapis do 50 000 zeskanowanych kodów, które w późniejszym czasie można przesłać na komputer. Wpływa to na komfort pracy na co dzień.

 

W skład zestawu wchodzi:

Bezprzewodowy czytnik kodów wielowymiarowych, kabel USB, kabel ze złączem USB-C, odbiornik USB, instrukcja obsługi.

 

Źródło światła

matryca CMOS

Szybkość odczytu [j/s]

200 skanów/ sekunda

Interfejs

USB

Waga urządzenia [g]

100

Wymiary urządzenia [mm]

147 x 68 x 31

Waga z opakowaniem [g]

200

Potwierdzenie skanowania (światło)

tak

Potwierdzenie skanowania (dźwięk)

tak

Pojemność baterii [mAh]

3000mA

Zasięg działania bezprzewodowego [m]

10-15 metrów

Temperatura pracy [°C]

0 do 40

Temperatura przechowywania [°C]

-40 do 80

Gwarancja

2 lata

Procesor

ARM Cortex 32-bitowy

Zasilanie

5V

Odczytywane kody 1D

Codabar, Code 11, Code 93, MSI, Code 128, UCC/EAN-128, Code 39, EAN-8, EAN-13, UPC-A, ISBN, Industrial 25, Interleaved 25, Standard 25, 2/5 Matrix

Odczytywane kody 2D

QR, DataMatrix, PDF417, Hanxin, Micro PDF417

Czas czuwania

30 dni

Czas ładowania

4 godziny

Pamięć kodów

do 50 000 odczytanych kodów

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth, 2.4G

Wbudowana pamięć

16Mb

HD7700
7 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty