HDWR HD770 Bezprzewodowy czytnik kodów 1D na telefon

Cena netto: 340.65 zł
Cena brutto: 419,00 zł

Model HD770 to nowoczesne i innowacyjne urządzenie. Produkt cechuje wygoda oraz komfort z użytkowania. Produkt został wykonany ze specjalnych materiałów, które zapewniają wytrzymałość. Matowa obudowa oprócz funkcjonalności nadaje atrakcyjny wygląd skanera.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Model HD770 to nowoczesne i innowacyjne urządzenie. Produkt cechuje wygoda oraz komfort z użytkowania. Produkt został wykonany ze specjalnych materiałów, które zapewniają wytrzymałość. Matowa obudowa oprócz funkcjonalności nadaje atrakcyjny wygląd skanera.

 

Nowoczesne rozwiązanie

Czytnik został skonstruowany z myślą przymocowania go do telefonu komórkowego. Wysuwany mechanizm zaciskowy umożliwia stabilne mocowanie oraz regulację wielkości do każdego telefonu. Dzięki zastosowaniu welurowego materiału czytnik idealnie dopasowuje się do urządzenia komórkowego i zapobiega ślizganiu. Moduł Bluetooth znajdujący się w urządzeniu skanującym pozwala na bezproblemowe przesyłanie danych do zamocowanego telefonu bez obaw o utratę zasięgu bezprzewodowego. To sprawia, że czytnik świetnie sprawdzi się w pracy w dużych pomieszczeniach takich jak magazyn bądź centrum logistyczne i wysyłkowe, gdzie mobilność jest bardzo ważna. Kabel ze złączem USB-C, który jest dołączony do zestawu, umożliwia na podłączenie do skanera telefonu oraz przesyłanie danych przewodowo, czy też skanowanie i ładowanie skanera jednocześnie.

 

Precyzja i szybkość skanowania

Bezprzewodowy czytnik kodów HD700 posiada wysokiej jakości laserowy układ skanujący, który zapewnia precyzję i wydajność czytania kodów. Moduł optyki umożliwia szybkie skanowanie wiodących kodów 1D osiągając przy tym prędkością aż 200 skanów na sekundę. Zapewnia to precyzję i wydajność skanowania a w rezultacie wysoką efektywność pracy urządzenia. Użytkownik informowany jest sygnałem dźwiękowym, świetlnym oraz poprzez wibracje po zakończonym sukcesem skanowaniem. Te funkcje informacyjne umożliwiają pracę z urządzeniem skanującym nawet w miejscach, gdzie występuje duże natężenie hałasu, a sygnał dźwiękowy może być gorzej odbierany.

 

Dwa rodzaje komunikacji

Swobodna i bezprzewodowa komunikacja jest zapewniona dzięki dwóm rodzajom komunikacji. Moduł Bluetooth umożliwia połączenie z dowolnym urządzeniem, które również posiada tę technologię. Natomiast na pracę o większym zasięgu mobilnym pozwala komunikacja radiowa.

 

Czytnik z pamięcią

Czytnik oferuje dwa tryby pracy. Tryb rzeczywisty pozwala na przesyłanie kodów bezpośrednio na komputer, natychmiast po zeskanowaniu. Warto jednak zwrócić uwagę na tryb magazynowania, który umożliwia zapis do 50 000 zeskanowanych kodów. Zmagazynowane kody można później przesłać na komputer. Wpływa to na komfort codziennej pracy z urządzeniem.

 

W skład zestawu wchodzi:

Bezprzewodowy czytnik kodów jednowymiarowych, kabel USB, kabel ze złączem USB-C, odbiornik USB, instrukcja obsługi.

 

Specyfikacja:

Źródło światła

laser

Szybkość odczytu [j/s]

200 skanów/ sekunda

Interfejs

USB

Waga urządzenia [g]

100

Wymiary urządzenia [mm]

147 x 68 x 31

Waga z opakowaniem [g]

200

Potwierdzenie skanowania (światło)

tak

Pojemność baterii [mAh]

3000

Zasięg działania bezprzewodowego [m]

10-15 metrów

Temperatura pracy [°C]

0 do 40

Temperatura przechowywania [°C]

-40 do 80

Gwarancja

2 lata

Procesor

ARM Cortex 32-bitowy

Odczytywane kody 1D

Codabar, Code 11, Code 93, MSI, Code 128, UCC/EAN-128, Code 39, EAN-8, EAN-13, UPC-A, ISBN, Industrial 25, Interleaved 25, Standard 25, 2/5 Matrix

Czas czuwania

30 dni

Czas ładowania

4 godziny

Napięcie robocze

5V

Pamięć kodów

do 50 000 odczytanych kodów

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth, 2.4G

Wbudowana pamięć

16Mb

HD770
18 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty